солд-аут

є шєн цзинь му дань хун ча

77 ґрн за 10 ґ

поки ми допивали попередній збір цзінь му даня, він остаточно здичавів і розгойдав свою палітру до божевільного рівня. якщо не застав старенького — читай опис і все зрозумієш.

немає в наявності

Артикул: 45-1 Категория:

вкус и аромат:

аромат сухого: дуже яскравий. злегка пряна вишнева гілочка, ноти каркаде і сакури. трохи згодом з’являється більш відчутна кора і ледь помітна кислинка червоного апельсина. 

аромат у прогрітому посуді: більше пряника, мабуть навіть шоколадного мафіна, вишня перейшла в джем із лісових ягід, з’явилися абрикосова кісточка, трішечки коньяку і навіть легка лавандова свіжість

смак: барвистий, переливчастий, плавний. починаючи з вершкової кондитерки /мафін/ і мандарина з легкою кислинкою, що переходять у шипшину з нотами лісу і каркаде. легкі ванільна і корична нотки грають на периферії.
на третьому проливі проскочила нотка темного винограду

післясмак: кисло-солодкий льодяник з мандариновим соком, що переплітається з лісовим листяно-деревним міксом. за міцнішого заварювання з’являється легка терпкість цедри

особливості:

є шен — дикорослий, тобто не посаджений десь на плантації, а такий, що виріс у джунглях піднебесної.
цзинь му дань – улун. хун ча – червоний. взяли сировину улуну, приготували по технології червоного і вийшов цікавий багатогранний чай.

врожай весни 2022

батьківщина:

округ нінде, уішань, північ провінції фуцзянь 

заварюємо:

4-6 ґрам

на 150 мл води

90-95°

температура води

10-15 сек

тайм

5+

проливів

лужа рекомендує:

не втомлюємося повторювати: червоні з улунів = багата смакова палітра = завжди топ. тут, до того ж, звідкись вибралися нотки каркаде та сакури, притаманні пурпуровому чаю, що додає цзинь му даню особливого шарму. 

топ варіант для тих, хто любить експериментувати — зі зміною сеттінґа розкриваються все нові й нові відтінки.

Вес 1 g
сколько?

11 ґ, 22 ґ, 55 ґ, 101 ґ, вага