вкус и аромат:
аромат сухого: дуже яскравий. злегка пряна вишнева гілочка, ноти каркаде і сакури. трохи згодом з’являється більш відчутна кора і ледь помітна кислинка червоного апельсина.
аромат у прогрітому посуді: більше пряника, мабуть навіть шоколадного мафіна, вишня перейшла в джем із лісових ягід, з’явилися абрикосова кісточка, трішечки коньяку і навіть легка лавандова свіжість
смак: барвистий, переливчастий, плавний. починаючи з вершкової кондитерки /мафін/ і мандарина з легкою кислинкою, що переходять у шипшину з нотами лісу і каркаде. легкі ванільна і корична нотки грають на периферії.
на третьому проливі проскочила нотка темного винограду
післясмак: кисло-солодкий льодяник з мандариновим соком, що переплітається з лісовим листяно-деревним міксом. за міцнішого заварювання з’являється легка терпкість цедри
особливості:
є шен — дикорослий, тобто не посаджений десь на плантації, а такий, що виріс у джунглях піднебесної.
цзинь му дань – улун. хун ча – червоний. взяли сировину улуну, приготували по технології червоного і вийшов цікавий багатогранний чай.
врожай весни 2024
батьківщина:
округ нінде, уішань, північ провінції фуцзянь
заварюємо:
4-6 ґрам
на 150 мл води
90-95°
температура води
10-15 сек
тайм
5+
проливів
лужа рекомендує:
не втомлюємося повторювати: червоні з улунів = багата смакова палітра = завжди топ. тут, до того ж, звідкись вибралися нотки каркаде та сакури, притаманні пурпуровому чаю, що додає цзинь му даню особливого шарму.
топ варіант для тих, хто любить експериментувати — зі зміною сеттінґа розкриваються все нові й нові відтінки.