солд-аут

сяо хо ци лань

66 ґрн за 10 ґ

чудова орхідея з маленьким вогником — ця ароматна молода уішаньська красуня з легким обсмажуванням ну дуже класно пов`язує воєдино квіткову свіжість і пряну палітру.

немає в наявності

Артикул: 61 Категории: ,

смак та аромат:

аромат сухого: солодко-пряний. пропечена пахлава, каштани, фініки. легкі ноти тірамісу, троянди /інші квіти теж є, але розпізнати складніше/ і клена

аромат у прогрітому посуді: більше вогню, тютюну, амаретто, хоча в основі — все ще м’який солодко-пряний

смак: яскравий, об’ємний, переливчастий. дуже цікаво грають квіткова солодкість і пряність одночасно. потужний квітковий букет, тут і лаванда, і квіти ванілі, і квіти плодових дерев, загалом прям заряджений. пряні нотки не відстають, виділяються фініки та легкий каштан. трохи згодом солодко-пряна пара більше нагадує мед і злегка просмажену каву.

післясмак: дуже схожий на післясмак від тірамісу, але не нудотний, а з легкою солодкістю і невеликим пряно-деревним шлейфом. ловляться навіть нотки деревних пахощів, хоча іноді поблискують і квіточки

особливості:

катеґорія — полускельний улун (бань шань).

сяо хо – маленький вогонь. 
также как и цзинь ґуань інь, ци лань — относительно молодой сорт. основные уишаньцы на нашей полке зажарены либо средне, либо мощно. эта ци лань не такая, она со своим легеньким огоньком очень круто сочетает цветочную свежесть и пряную палитру.
врожай весни 2021

батьківщина:

гора Хо Янь Шань, уішань, північ провінції фуцзянь 

заварюємо:

4-6 ґрам

на 150 мл води

90-95°

температура води

10-15 сек

тайм

5+

проливів

лужа рекомендує:

автор узагалі останнім часом підсів на слабопросмажені улуни: вони не втрачають смаків із класичної палітри, а навпаки, доповнюються новими приємними барвами.

однозначно варто затестити, особливо якщо у твоєму шоппері вже лежить просмажений уїшанець — вийде цікавий і контрастний тітестінг.

Вес 1 g
сколько?

11 ґ, 22 ґ, 55 ґ, 101 ґ, вага