шопер

шопер

продовжити шопінґ

уґода

УГОДА

друже,

перед покупкою товару уважно прочитай Угоду користувача з Інтернет-магазином luzha.com.ua

Даний текст є Угодою між Інтернет-магазином luzha.com.ua іменованим надалі «Інтернет-магазин», і користувачем послуг Інтернет-магазину, що надалі іменується «Покупець» і визначає умови придбання товарів через сайт Інтернет-магазину.

1 Основні положення

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином у момент оформлення замовлення.

1.2. Інформація, розміщена на сайті Інтернет-магазину, містить умови пропозиції купівлі товару та є публічною офертою, статус якої закріплений ст.633 Цивільного кодексу України (ДКУ). Акцептом є факт оформлення замовлення на запропонований товар.

1.3. При оформленні замовлення Покупець погоджуюся з умовами, обумовленими цією Угодою, шляхом проставлення позначки у графі «Я прочитав і погоджується з правилами Угоди» при оформленні замовлення.

1.4. Здійснити покупку в Інтернет-магазині може будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти та сплатити товар.

1.5. Товар оплачується у національній валюті України під час доставки товару або безготівковим банківським переказом.

2. Інформація про товари

2.1. Товар представлений у каталозі через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.

2.2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною та описом товару.

2.3. На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину зобов’язаний надати (телефоном або за допомогою електронної пошти) додаткову інформацію, необхідну та достатню, з погляду Покупця, для прийняття ним рішення про купівлю товару.

2.4. Вказана на сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.

2.5. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій нагоді інформує про це Покупця (телефоном або електронною поштою) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв’язатися з Покупцем це замовлення вважається анульованим.

3. Порядок придбання товару в інтернет-магазині

3.1. Замовлення приймаються через Інтернет-магазин та офіційні сторінки у соціальних мережах.

3.2. Покупець Інтернет-магазину має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на сайті Інтернет-магазину, який є в наявності. Кожен товар може бути замовлений у будь-якій кількості. Замовлення може бути оформлене Покупцем такими способами: зроблено телефоном, електронною поштою або оформлено самостійно на сайті.

3.3. За відсутності товару на складі, менеджер компанії зобов’язаний повідомити Покупця (по телефону або через електронну пошту).

3.4. За відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від цього товару, анулювати замовлення.

3.5. Покупець має право відмовитися від замовлення в будь-який час до моменту його відправлення Покупцеві, повідомивши Інтернет-магазин по телефону або через електронну пошту.

4. Доставка та передача товару Покупцеві

4.1. Доставка товару, придбаного в Інтернет-магазині здійснюється кур’єрськими службами або Укрпоштою.

4.2 Відправлення замовленого товару здійснюється протягом 2-х робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем. Субота, неділя та офіційно визнані свята не входять до робочих днів.

4.3. Разом із замовленням Покупцеві надаються такі документи:

товарний чек або видаткова накладна, транспортна накладна (видається кур’єрською службою під час доставки).

4.4. Покупець зобов’язаний у присутності кур’єра або у пункті видачі зробити приймання замовленого товару за кількістю, якістю, асортиментом та комплектністю товару.

4.5. Фактом прийняття товару Покупцем є оплата товару Покупцем.

4.6. При відмові Покупця від замовлення на момент доставки, Покупцем оплачуються витрати Інтернет-магазину на доставку замовлення.

4.7. Покупець не зобов’язаний компенсувати витрати Інтернет-магазину пов’язані з доставкою замовлення, якщо в процесі приймання товару виявиться, що поставлено товар неналежної якості, кількості, асортименту чи комплектності.

5. Оплата замовлення

5.1. Замовлення, зроблене в Інтернет-магазині, оплачується Покупцем шляхом банківського переказу або передачі готівки кур’єрською службою.

5.2. Оплата замовлення за безготівковим розрахунком має бути здійснена Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину протягом двох робочих днів з дня підтвердження замовлення.

5.3. у разі не надходження коштів інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

6. Порядок повернення товару належної якості

6.1. Покупець має право відмовитися від поставленого товару у момент отримання від кур’єра або у пункті видачі.

6.2. повернення товару в інтернет-магазин можливе у разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, оригінальне фабричне пакування, бирка прикріплена до товару ниткою з пломбою виробника, товарний чек або видаткова накладна, транспортна накладна.

6.3. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється за рахунок Покупця.

6.4. При поверненні Покупцем товару належної якості Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат магазину пов’язаних з доставкою товару Покупцю.

7. Порядок повернення товару, придбаного через інтернет магазин, при виявленні прихованого браку, гарантійне обслуговування

7.1. На товари, придбані в Інтернет-магазині, встановлено довічний гарантійний термін, Протягом якого, у разі виявлення у товарі прихованого браку, Покупець має право на безоплатне усунення недоліків, пропорційне зменшення покупної ціни, заміни на товар аналогічної моделі, на будь-якій іншій з відповідним перерахунком покупної ціни, повернення товару та отримання за нього грошей, у встановленому Закон України «Про захист прав споживачів» в порядку.

7.2. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється за рахунок Покупця.

8. Інше

8.1. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати та скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до купівлі будь-яких товарів, а також призупинити або припинити продаж будь-яких товарів на власний розсуд.

8.2. Ця Угода повинна розглядатися у тому вигляді, як вона опублікована на Сайті, та має застосовуватись та тлумачитися відповідно до законодавства України.

продавець: фоп лукашова поліна валеріївна
+380 (67) 413-04-33
luzha.com.ua@gmail.com
0