лірік відступ:
питання /де взяти колбу та яка вона має бути/ стояло в люжі більше року. ми чувакі прості, тож діємо за зрозумілою нам схемою – витрачаємо купу часу та кешу на тестування, щоб знайти найкрутіші варіанти.
що ми зрозуміли:
скло – зло
гумки, які стирчать між деталями – теж зло
пластик – взагалі без коментарів :/
і ось знайшлася вона – металева, мінімалістична та дуже проста колба.
ми тут в люжі топимо за те, щоб чайок перестав бути онлі домашнім дійством, і став нашим бро в будь-якій незрозумілій ситуації, додаючи то енергії, то релаксу, то смаку, то спілкування.
ти думав/ла, в дорозі пити чайок не варіант?
ти думав/ла, на роботі є місце тільки для кави та цигарок?
ти думав/а, що трушне чаювання займає багато часу і місця?
даремно ти так думав/ла))
колба – і напівтермос, і заварник, і пляшка, нею/її і вдарити можна, і все що хочеш, ти господар ситуації.
ми назвали її блок, тож хай вона встає в систему твого побуту та чайним топливом живить твій лайфстайл!
чому вона:
– суцільнометалева оболонка /всередині теж/
– нержавійка
– 2 стінки = тримає темературу до 3 годин
– герметична, але всього 2 дуже плотні та непомітні гумки
– легко миється
– якщо знімаєш частину з сітом – юзаєш як звичайний ботл
– а якщо не знімаєш – можна юзати як шейкер для спортхарчування або коктейлів
– не вислизає з рук
– прогумоване дно, щоб міцно стояла на усіх поверхнях
– ударостійка – витримала асфальт, кафель. 4 штуки взагалі замовили військові ще до релізу /там не до керамики якось, а чайок пити треба/
– знову ж таки, можна юзати замість гайвані/чайника/шибо/тощо в сеті з піалами
коротше, не девайс, а кайф. наша команда та наші хоуміз вже гоняють з нею. 8 місяців користування – все ще топ без нарікань.
факти:
16 см
висота
7 см
діаметр
300+50 мл
об’єм
290 ґрам
вага
як працює:
1 засипав зверху
2 залив знизу
3 перевернув – заварив
4 перевернув – злив
5 кайфуєш!















