суді бай му дань

77 ґрн за 10 ґ

коли сапплаєр написав — аромат соєвого молока, ми спочатку не повірили. але потім, як каже класик: випив — зрозумів! тонкий ніжний чайок із релаксовим літнім вайбом.

в наявності

Артикул: 64-2 Категории: ,

смак та аромат:

аромат сухого: свіжий квітковий луг, трохи льону, квіти плодових дерев /особливо персик/, проскакують нотки ліщини та інжиру. солодкий літній сільський вайб.

аромат у прогрітому посуді: більш глибокий і тонкий, соєве молоко, вівсяна каша з малиною, все ще легкі польові квіти і солодкувате перетерте листя /начебто взяв зелене листя клена, липи, берези і трохи позакручував його між долонями/.

смак: м’який, тонкий, плавний. солодкуваті липа і яблука антонівка, березова кора, звіробій, трохи ромашки. всі нотки зливаються в ніжний квітково-трав’яний ну дуууже релаксовий букет. 
також уловлюються нотки малини та меду, але не суперсоковиті, а більш кремові та легкі.
дуже цікава особливість — смак і текстура соєвого/вівсяного молока, які з просто м’якого і ніжного чайка роблять прям smooooth

післясмак: тут вже веган молоко на першому плані, плавно розтікається по куточках рота і залишається надовго. трав’янисті нотки все ще поблискують і створюють приємний баланс.

особливості:

білий му дань збирається в пропорції одна брунька на 2 листочки, і тут це видно одразу!
чайок зібрано на висоті близько 600 метрів.
врожай весна 2023

батьківщина:

деревня суді, округ нінде, провінція фуцзянь

заварюємо:

4-6 ґрам

на 150 мл води

90°

температура води

15-45 сек

тайм

5+

проливів

люжа рекомендує:

буває, що під словами тонкий і ніжний продавці ховають слово порожній. з цим му данєм зовсім інша історія. насиченість вкупі з плавністю і м’якістю — так, це можливо.
палітра ідеально метчиться з релаксовим літнім вайбом, а ще й топово розкривається в холодному варіанті!

якщо хочеться соковитішого — затести я бао і сяо бай, а чіллити сідай саме з цим чайком.

Вес 1 g
сколько?

11 ґ, 22 ґ, 55 ґ, 101 ґ, вага