смак та аромат:
аромат сухого: лісовий, вологе дерево, мох, нотка трюфеля. переходить у сливову настоянку, трішки груші
аромат у прогрітому посуді: з’явилися бананові чіпси, ліс перейшов у трохи більшу кору, нотка солодких сухарів із родзинками
смак: щільний, густий, об’ємний. прожарений какао, темні відтінки, які чергуються між хлібом і шоколадом, трохи кори. проскакує легка солодкість, нагадує післясмак від шоколадних цукерок.
після третього проливу більше йде в молоко з лісового горіха/фундука
післясмак: переплітаються кора, фундук, м’яке молочне какао. складно зупинитися на одному відтінку, вони калейдоскопом замінюють один одного
особливості:
вулканік, органік, та ще й високогірний. шо це все означає?
бао шань — округ згаслих вулканів = специфічні клімат, ґрунт і кінцевий смак.
чайок забрався аж на висоту 1200 метрів = сильні перепади температури протягом доби. через це виділяється більше ефірних олій, шо, знову ж таки, впливає на кінцевий смак.
органічний /а хіба не весь чай органічний взагалі?/
у чайних задротів трушно органічним може назватися тільки чай, апрувнутий особливими сертифікатами якості. у нашому кейсі і китайські, і європейські перевірки.
сертифікати підтверджують:
— ручну збірку
— тру висоту саду/плантації
— тру екологію локації
— відсутність усілякої хімії поруч.
це не означає, що стафф без сертифікатів прокурений, залитий хімією і взагалі зроблений на хтз, папірці говорять про те, що комісії запарилися, з’їздили і все перевірили. детальніше за органік чай дивись тут!
врожай 2019
батьківщина:
округ бао шань, провінція юньнань
Заварюємо:
4-6 ґрам
на 150 мл води
95°
температура води
10-15 сек
тайм
5+
проливів
лужа рекомендує:
якщо і є в чайоці поняття /елітний/ — це однозначно про шу з бао шаня. як з lv, айфоном або bmw — ти платиш за ім’я, історію і стандарт якості.
але лужа не стане завозити чайок, якщо б за корочками та понтами був пересічний стафф. ми — пацани прості, нас цікавлять смаки й аромати, які тут на чудовому міцному рівні.
та й камон, там реально вулкани, через один цей факт вже хочеться затестити!
цей млинець молодше на 300 метрів за свого собрата — бао шаня 1500. ми наполегливо рекомендуємо взяти одразу 2 і порівняти між собою, бо це дійсно 2 різних чая зі своїми приколами!
білий іній
на новій партії цих млинців ти можеш побачити сріблясті цяточки.
це, якщо що, не пліснява та не залишки від пакування.
це так званий білий іній /байшуань/ — концентрат, який може формуватись на пуєрі з віком aka кришталики речовин, які містяться в чаї.
тож пити можна, все чітко, хтось навпаки вважає, що з інеєм чай смачніше!
нам особисто ріл оця партія млинців більш сподобалася, ніж минула, тож тестуємо не хвилюємось!