солд-аут

лю ань ґуа пянь

70 ґрн за 10 ґ

імператорський материнський кущ 3000 метрів 10 вікове дерево преміум цілющий. \nкрім жартів, це просто крутий рарний зелений, з незвичним для нашого смаку, але дуже прикольним поєднанням солодких і солонуватих ноток.

немає в наявності

Артикул: 62 Категории: ,

смак та аромат:

аромат сухого: на першому вдиху квітковий букет, на другому — від нього вже ні сліду. основа — яскравий, злегка просмажений кеш’ю з вершковим відтінком, трохи мигдалю і нуги.
а позаду чується приємна трав’яниста нотка

аромат у прогрітому посуді: інтенсивніший і… солонуватий! виразніше за все — арахіс і варена кукурудза. водночас солодкі аромати з сухого, хоч і трохи відступили, однаково гармонійно поєднуються /щоб зрозуміти, як такі солоні відтінки метчаться із солодкими, згадай усю ту саму солодкувату, і водночас підсолену варену кукурудзу/

смак: щільний, насичений, злегка шорохуватий. яскрава трав’яниста нота / нагадує момент, коли розкушуєш травинку, але не їдку і гірку, а приємну з кислинкою /, з’явився гарбуз і, можливо, навіть трохи гарбузового насіння /відповідає назві /. з горіхової палітри на перший план вийшов обсмажений мигдаль.
з незвичайного — легка нотка свіжого огірочка, а порожня піала взагалі пахне ніжними луговими квітами

післясмак: оксамитовий, трав’янисто-квітковий, з нотками, що грають то трохи солонуватими, то солодкуватими відтінками

особливості:

гуа пянь — гарбузове насіння. 
— хз, де китайці тут його побачили, хіба що за кольором схоже. 
— вони не на готовий стафф дивилися, а на свіжі плоскі овальні листочки. 
один із найвідоміших китайських зелених /на рівні лун цзина/, якому приписано і багату історію, і цілющі властивості. нас із пацанами, як завжди, найбільше цікавить аромат і смак.
врожай 2021

батьківщина:

місто лю ань, провінція аньхой 

заварюємо:

4-6 ґрам

на 150 мл води

75-85°

температура води

10-15 сек

тайм

5+

проливів

лужа рекомендує:

нас часто запитують — а от китайці самі який чайок люблять бахнути?
цей. 
якісний зелений з нетиповою для нашого європейського смаку палітрою. варто затестити і новачкові, і досвідченому чайникові.

Вес 1 g
сколько?

11 ґ, 22 ґ, 55 ґ, 101 ґ, вага