солд-аут

бі ло чунь нун сян

66 ґрн за 10 ґ

пахкий, запашний, ароматний — усі синоніми на базу, такий топовий аромат! з нугою, квітами та травинками весняні спіралі вриваються на поличку. слова зайві, треба пити та кайфувати!

немає в наявності

Артикул: 64-2-1-1 Категории: ,

смак та аромат:

аромат сухого: перший вдих — букет польових квітів. другий — уже з марципаном, ірискою і нугою з шоколадки марс /ого!/

аромат у прогрітому посуді: тільки-но зірвана зелена травинка, паста з фундука і шоколаду /на кшталт нутелли/ і фірмова для зелених чаїв кукурузка

смак: яскравий, розлогий і водночас концентрований: з центру рота смаки розходяться в різні боки. тут і мілкі вей, і свіжа-свіжа трава зі своєю легкою терпчинкою, а інколи й спалахи квіткового меду. відчуття в роті навіть нагадують матчу, хоч чай і не такий густий. різноплановий, насичений і соковитий! 

післясмак: букет заспокоюється, створюється баланс квітів і лугу з легкою карамельною солодкістю

особливості:

бі ло чунь — смарагдові спіралі весни. кожен зелено-білий равлик складається з  однієї бруньки та 1-2 великих листочків. 
нун сян — густий аромат, і це не просто напис, він суууупер яскравий та запашний як в сухому варіанті, так і в завареному! 

врожай весни 2023

батьківщина:

округ пуер, провінція юньнань

заварюємо:

4-5 ґрам

на 150 мл води

85-90°

температура води

15-30 сек

тайм

5+

проливів

лужа рекомендує:

ох, ну це був метч з першого тесту — одразу підкорив нас без варіантів. коли розбирали його на смаки, довелося йти за шоколадками, щоб розібратись, на яку саме нугу найбільше схожий його аромат! 

потужний представник солоденьких зелених, який ми з гордістю ставимо на поличку. як новачкам, так і досвідченим юзерам — 1000% рекомендасьон!

Вес 1 g
сколько?

11 ґ, 22 ґ, 55 ґ, 101 ґ, вага